Buffy Anne Summers

8. srpna 2008 v 18:44 | Kelly |  Buffy - Postavy
Buffy Anne Summers →

Buffy Anne Summers
Buffy původně bydlela v L.A., ale potom co byla vyhozena ze školy, protože podpálila tělocvičnu narvanou upíry, zemřel tam i její první pozorovatel, a potom, co se její rodiče rozvedli, přijíždí se svou matkou do Sunnydale.
Tady začíná studovat na sunnydaleské střední. Její ředitel chce Buffy ukázat ,že mu jsou její prohřešky z minula fuk, ovšem do doby než zjistí, že podpálila tělocvičnu. Buffy chce nechat své "práce" Přemožitelky, ovšem zklame ji Giles, její nový Pozorovatel.
Seznamuje se tu s Cordélií, místní snobskou fiflenkou, a také s outsidery - Alexem a Willow. S nimi se začala bavit, a nakonec byly s Will nerozlučné kamarádky. V první sérii se utká s Pánem, kdy nakonec Buffy zemře. Ale Alex ji zachrání umělým dýcháním. I tak tato chvilka stačí k povolání nové Přemožitelky.
Osudnovým okamžikem bylo setkání s Angelem, upírem, jak se potom Buffy dozvěděla. Byl její první a jediná láska. Začali spolu chodit a bojovat proti zlu. Po společně strávené noci v den jejích sedmnáctých narozenin přišel Angel o duši a obrátil se na stranu zla. Pak probudil démona Achatlu. Willow se nakonec povedlo vrátit Angelovi duši, ale bylo už pozdě. Buffy ho musela zabít.
Pak Buffy odjela na nějaký čas do L.A., ale pak si uvědomila, že musí bojovat. Vrátila se do Sunnydale a za nějaký čas se vrátil z pekla i Angel. Zase spolu začli chodit, ale před její maturitou se s ní Angel rozešel, protože jí nemohl nabídnout normální život.
Na vysoké začala chodit s klukem Rileym, ale ten potom odletěl pryč ,protože ho Buffy nemilovala. V páté sérii má Buffy sestru Dawn. Je to magický klíč. Na konci této série Buffy skáče do magického portálu a zemře.
Ale potom ji kamarádi oživí a Buffy se dál věnuje své práci. Začne si románek se Spikem. Na konci poslední řady musí Buffy zachránit svět, tentokrát se obětuje Spike, který mezitím získal duši, pomocí amuletu, co jí dal Angel. Willow se podaří všechny potenciální Přemožitelky udělat skutečnými, a tak už není s Faith jediná.
I s Dawn odjíždí do Říma, kde začíná svůj nový život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sisy sisy | 18. července 2010 v 12:54 | Reagovat

moc málo podrobností mohlo by to víc rozšířené ;-)  ;-)  ;-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama