Willow Rosenberg

8. srpna 2008 v 18:47 | Kelly |  Buffy - Postavy
Willow Rosenberg →

Willow Rosenberg
Willow pochází ze židovské rodiny, ale sama tuto víru moc nevyznává. Už od dětství se kamarádí s Alexem. Dokonce spolu začali chodit, ale jejich "vztah" skončil, když jí Alex sebral panenku Barbie. Ve škole patří mezi outsidery a šprty. Víc než dobře ovládá práci na počítačích.
Když Buffy přijela do Sunnydale, tak se skamarádily.
Willow začala chodit s Ozem, o němž později zjistila, že je to vlkodlak, ale i tak s ním zůstala. Začala se věnovat magii. Povedlo se jí kouzlem navrátit Angelovi duši.
Stále chodila s Ozem, ale přitom žárlila na Alexe, který začal chodit s Cordélií. Ovšem když se s Alexem líbali, načapali je jejich polovičky. Tak se s Ozem na čas rozešla, ale nakonec spolu zase začali chodit. Před Povýšením se vyspala s Ozem.
Když Willow začala chodit na vysokou, byla z ní úplně nadšená. Ale začal se zhoršovat její vztah s Ozem. Ten nakonec odjel, což Willow hodně ranilo. Postupem času se začala mnohem víc věnovat magii. Na schůzkách čarodějnické skupiny Wicca se seznámila se skutečnou čarodějkou, Tarou. Nejdříve se z nich staly dobré kamarádky .Návrat Oze způsobil Willow rozčarování. Ale Oz zjistil, že se zamilovala do Tary, a tak zase odjel. Will začala chodit s Tarou.
Willow se hodně zdokonalovala v magii a nakonec byla lepší, než Tara.
Zlá bohyně Glory vysála z Tary mozek, protože zjistila, že není Klíč, Tara potom zešílela. Willow byla plna nenávisti, a proto chtěla zabít Glory, ale nevyšlo jí to. Zachránila ji Buffy. Willow se nakonec na konci páté série podařilo obnovit Tařin mozek. Tím způsobila Glory velkou bolest hlavy, a Buffy ji tak mohla snáze porazit.
Když Buffy zemřela, nemohla se s tím smířit. Proto se pokusila Buffy oživit a nakonec se to i přes nějaké potíže povedlo. Ovšem čím dál tím víc propadala magii. Proto jí Tara dala ultimátum: buď nebude týden kouzlit ,nebo jejich vztah skončí. Willow ale nevydržela a jejich vztah se rozpadl. Ale byla moc nešťastná, a tak se k ní zase Tara vrátila. Ovšem nebyly spolu šťastné dlouho: Warren omylem zabil Taru, když chtěl zabít Buffy. Will ji chtěla oživit, to se ale nepovedlo. Nenáviděla ho a toužila pomstít svou lásku. Warrena zabila a chtěla celý svět zničit. Alex ji ale přesvědčil, aby to nedělala.Willow teda odjela s Gilesem do Anglie, aby se naučila zvládat svou moc.
Když se vrátila, usmířila se s přáteli a začala se smiřovat se smrtí Tary.
Willow ale nezůstala sama .Začala si s potencionální přemožitelkou Kennedy .Pomocí magie pomáhala Buffy hledat nové přemožitelky, aby je ochránili. Při finální bitvě provedla kouzlo, při kterém se všechny potenciální staly skutečnými Přemožitelkami. První zlo porazili a Sunnydale bylo zničeno.Willow se Kennedy se přestěhovaly pravděpodobně do Brazílie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama