Září 2008

News 9

29. září 2008 v 17:25 | Kelly |  News

Ahojte,
opět jsem si hrála ve photoshopu, ale vyšel z toho jenom jeden wall. Nějak mě opouštějí nápady:(
Zase jsem neodolala a koukala na The air I breathe a tentokrát mi šly titulky, tak jsem dokonce i všemu rozumněla:D To je důvod, proč jsem strořila wall s tématikou TAIB. Moc se mi totiž líbila láska gangstera Požitek a Žal (SMG). Chránil ji až do posledního dechu.
Wall ↓
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Jinak už konečně můžu do školy, tak se těším jak sáňky na sníh:D
Inu, doufám, že se wall bude líbit.
Vaše Kelly

News 8

18. září 2008 v 20:56 | Kelly |  News

Hola hej moji drazí:)
ok, s tím oslovením jsem to asi trošku přehnala, tak protě ahoj.
Tak můj bloček opět dostal nový kabátek, tentokráte v červených barvách s mým oblíbeným párem Willow a Tarou. Za nápad vděčím svému sbéčku Anye, protože tato dvojice by mě nenapadla. Díky:-* Pořád jsem chtěla něco s Bangelem, ale všechny pokusy skončily v koši.
Přejděme k designu. Tento je pojmenován Magic love, myslím, že se mnou musíte souhlasit, protože láska těchto dvou čarodějek je opravdu kouzelná.
Pravdou je, že jsem si tentokrát s designem moc nepohrála, je takový jednodušší, trošku jiný, než mám ve zvyku dělat.
Samozřejmě ikonka news a nové Link me

100×35

100×50

Minulý design s Chrissy se vám líbil, dokazuje to anketa, ve které jste hlasovali. Doufám, že tento vzhled se vám bude též líbit:)
Ano, je nádherný!88 % (14 Hlasy)88 %14 Hlasy
Je hezký.6 % (1 Hlas)6 %1 Hlas
Ujde.0 % (0 Hlasy)0 %0 Hlasy
Nelíbí se mi0 % (0 Hlasy)0 %0 Hlasy
Je příšerný!6 % (1 Hlas)6 %1 Hlas
A ještě náhled minulého laye.

Nu, doufám, že jsem vás tímto designem nezklamala a kdyby ano, písněte do komentů a já vymyslím něco jiného.

Vaše Kelly

News 7

11. září 2008 v 12:18 | Kelly |  News

Ahojte zlatíčka♥
inu, mám pro vás newsku, ale ne že by se tím úplně zrušil hiatus. To ne, jen se budu občas snažit přidat nějakou tu aktuálku.
Za prvé - už mám zase internet, už od pátku. Jupí. Jsem hleděla jak sůva z nudlí, když jsem uviděla, jakými změnami prošel blog.cz.
Mezitím jsem byla na prázdninách u Lenči♥♥♥, páni, to byl víkend, jedna velká akce, ale naprosto super, příště musí Lenča k nám
No, ale další zpráva není tak veselá, od neděle jsem si poležela v nemocnici a do konce září nesmím do školy, protože půjdu na nějaká vyšetření a tak a nesmím mít žádnou námahu. Ale nebudu moc ani aktualizovat na blogu, protože mám omezený čas, který můžu strávit na netu:( Takže se tímto i omlouvám svým spřáteláčkům, že jejich stránky nebudu navštěvovat tak často, avšak budu se snažit, aby to bylo co nejvíc
Ale ještě když mi nešel net, tak jsem pilně četla New moon a sledovala Angela, nejlepší seriál všech dob ( tak nějak se u mě dělí s BtVS o první místo) a taky jsem napatlala dva wally, tak snad se vám budou líbit. První je s Amber Benson a její typický shoot na houpačce, prostě taková romantika:)
Romantic Amber ↓
.