Listopad 2008

News 15

30. listopadu 2008 v 14:37 | Kelly |  News
Ahojte,

opět další grafika s Twilight tématikou. Dva wallpapery jsou s Kristen a Robem a jeden s Bellou.

Doufám, že se vám budou líbit. Na ten s Kristen a Robem jsem opravdu pyšná:)Bella Swan ↓

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Are you afraid? ↓

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Kristen & Rob ↓

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Vaše Kelly

News 14

29. listopadu 2008 v 20:13 | Kelly |  News
Ahoj,

tak mám další grafiku, wall na téma Edward & Bella z Twilight.

Ve čtvrtek jsem na tomto skvělém filmu byla v kině, prostě super, nejlepší, nejúžasnější film. Sice tam mohlo být více scén s Cullenovými, ale tak se nedá nic dělat. Jelikož má Twilight posedlost se stále rozvíjí, myslím, že grafika s Twilight se tu bude objevovat častěji. Proto jsem založila další rubriku s wally, kde se budou objevovat wally s ne-buffy-tematikou.

A už můj wall The lion and the lamb ↓

Myslím, že se mi celkem dost povedl, aspoň já jsem spokojená, zvláště s tím kontrastem:)


Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Vaše Kelly

Others wallpapers

29. listopadu 2008 v 20:09 | Kelly |  Wallpapers
Movie walls →

News 13

29. listopadu 2008 v 12:41 | Kelly |  News
Ahojte,

jak víte, tak já tyhle věci na blog moc často (prakticky vůbec) nepíšu, ale tohle mě zaujalo, proto jsem se rozhodla to sem napsat.

Na stránkách buddytv.com bylo vyhlášeno 13 nejvíce sexy televizních upírů a na páté příčce se umístila upíří Willow z Buffy the Vampire Slayer.


Text z buddytv.com

(volně přeloženo)

Do třetí sezóny Buffy the Vampire Slayer jsme Willow znali jako roztomilého, čiperného knihomola se slabostí pro chlupaté svetry a příležitostné eskymácké kostýmy. Proto bylo šokující setkat se s její zvrhlou, v kůži oděnou dvojnicí v epizodě "The wish". Upírská Willow zabíjí bez svědomí, Angel je její otrok a je tak trochu lesbička. Po setkání s Willowiným zlým protějškem se už na ni nemůžeme dívat jako na tu starou šprtku Willow.

A 11. příčku obsadil sexy upír Spike

Angel může být jeden, aby dostal svůj spin-off, ale Buffy the Vampire Slayer by nebyla nic bez zábavných skopičin Spika. V průběhu seriálu postava Spike prošla změnami od krvežíznivého bídáka po zhrzeného hrdiny To umožňuje herci Jamesu Marstersovi přechod od čistého zla k melancholickému rozjímání. Je jedno, jestli se Spike snažil zabít Buffy nebo se s ní vyspat, Spike zůstává naprosto fascinující.Trochu mě ale zamrzelo, že mezi vybranými upíry nebyl i Angel:( Také se umístil Edward Cullen z Twilight (9. místo).

Vaše Kelly

News 12

15. listopadu 2008 v 13:01 | Kelly |  News
Ahojte,

Dnes v noci, respektive zítra ráno v 0:05 hodin vysílá televize Prima původní film Buffy, zabíječka upírů z roku 1992.

Autorem tohoto filmu je také Joss Whedon, nicméně tento film je propadák. Hlavní roli - Buffy - ztvárnila Kristy Swanson a jejího pozorovatele Merricka Donald Sutherland.

Koncepce upírů v tomto filmu se velice liší od té v seriálu. Upíři zde mohou létat, levitovat, při zabítí se nerozpadají na prach.

Film je celkově poněkud nudný, a až na pár docela vtipných hlášek opravdu příšernost. Díky bohu, že seriál se dostal na úplně jinou úroveň.

Můžete se podívat na závěrečnou scénu:


A můžete se také podívat na znělku k filmu vytvořenou s hudbou ze seriálu.


Vaše Kelly

News 11

9. listopadu 2008 v 12:46 | Kelly |  News
Ahojte,

tak dneska to vezmu jen v rychlosti:) Mám pár info k časopisům, ve kterých se teď objevily články s herci z Buffyverze.

1. V novém čísle časopisu Spy najdete na straně 20 menší fotku Alyson Hannigan a jejího manžela Alexise Denisofa, protože jak už všichni víte, Aly čeká své první baby, které by se mělo narodit na jaře. Časopis stojí 31 kč.


2. V časopise Premiere najdete na str. 11 mini mini obrázek dvd obalu filmu Sarah The air I breathe,
na straně 98 pak článek o filmu Southland Tales a obrázek Sarah. Článek ale je celkem nelichotivý. Cena časopisu je 49 Kč.

A v Premiere také najdete pár stránek věnovaných fenoménu Twilight movie (určitě už jste též všichni slyšeli o tomto filmu na motivy knih Stephenie Meyer). Kdo nečetl, vřele doporučuji, je to prostě suprová kniha. Ovšem autor článku byl mnou a Dawnie dost zkritizován, že kritizoval Twilight.
A v Popcornu najdete též článek o Twilight a plakát Roberta Pattinsona, který hraje upíra Edwarda. Cena časopisu je 46 Kč.

Mějte se krásně, užívejte,

Vaše Kelly