Červenec 2009

News 42

23. července 2009 v 1:00 | Kelly |  News
Ahojte zlatíčka♥,

děkuji za přání krásné dovolené, opravdu se povedla:)
Už zase chodím do práce a makám, ale už mě čeká poslední týden. A budu muset vstávat v pět ráno, fuj :(

Ale proč píšu tuhle newsku: Před časem jsem si uvědomila, že se z tohoto blogu, který měl být původně zasvěcen seriálu Buffy the Vampire Slayer, tak nějak spíše stal můj deníček a místo pro mé fanarty. S tou myšlenkou jsem si pohrávala dlouho, a proto jsem 1. června založila druhý blog věnovaný Charismě Carpenter, která je už dlouhou dobou mojí nejoblíbenější herečkou. Taky mi bylo líto, že tato skvělá herečka má v Česku jediné pořádné stránky, které už hruba dva roky jsou neaktualizované:( Vím to já a víte to i vy, jak je to s mým přispíváním na blog, ale budu se snažit, aby tento můj nový blog vzkvétal a přibývaly tam články.

A o tomto blogu vám říkám až dnes, protože Charisma dnes slaví své 39. narozeniny. Přeju jí všechno nejlepší, hodně zdraví, lásky a úspěchů jak v osobním, tak i v profesním životě.

Blog o Charismě: charming-chrissy.blog.cz
Vaše Kelly

News 41

10. července 2009 v 19:45 | Kelly |  News
Ahojte,

zrovna balím, protože zítra odjíždím na dovolenou do Františkových Lázní. Budu tam celý týden, čili tady nepřibydou žádné články (znáte mě:D) Proto se omlouvám svým SBéčkům, že jim nebudu moci psát komenty. Ale jak přijedu, hnedka to napravím ;).

Ale tak trochu na rozloučenou tu mám nový wallpaper se Sarah a Davidem. Jde o takovou manipulaci, měla jsem ji v pc už dlouho a konečně jsem se dokopala ji dodělat, snad se vám bude líbit.Mood theme:


Excited

Mějte se krásně,

Vaše Kelly

News 40

2. července 2009 v 13:24 | Kelly |  News
Ahojte kamarádi,

píšu 40. jubilejní newsku. Doma mi totiž nejde net:( doufám, že půjde co nejdříve. Takže se omlouvám SBenkům, jestli k nim teď nějakou dobu nepřijdu.

Všichni už máme prázdniny, tak doufám, že si je užíváte plnými doušky a máte plno senzačních plánů.

Já jsem momentálně na brigádě, kde budu ještě měsíc. Taky frčím na dovču do Františkových Lázní. Jsem zvědavá a začínám se i těšit:)

Vysvědčení jinak dopadlo v pohodě podle očekávání - jedna dvojka, takže super:) Snad i vy jste dostali dobré známky, se kterými jste spokojeni. Konečně už nám taky naše paní vychovatelka vrátila diplomy, které jsme dostali od britské velvyslankyně za Edieho. Můžu ho naskenovat, když budete chtít.

Mějte se hezky, užívejte prázdnin a sluníčka,

Mood theme:
Busy
Vaše Kelly