Srpen 2009

Time out

30. srpna 2009 v 15:18 | Kelly |  News
Nechci vyhlašovat přímo hiatus (ikonka je loňská, nechtěla se mi dělat nová:D), ale spíše takovou pauzu. Občas sice něco napíšu, ale víme všichni, jak to vypadalo v minulém roce, že.

Od zítřka totiž už zase budu bydlet na internátu, už se moc na svoji roomie těším. To půjdem spát až hooodně pozdě, abychom si vůbec stihly něco říct:D Těším se, až si to tam zase vyzdobíme, museli jsme totiž všechno odvést domů, protože nám vyměňovali okna a zateplovali intr. Koupila jsem si takovej krásnej barevnej kobereček, běhounek, před postýlku a vezu si s sebou točící židli ke stolu. Konečně budu psát úkoly na stole a ne na posteli, ta dřevěná židle je fakt příšerná.

Já už jdu do třeťáku, tak to bude v pohodě, akorát teda budeme mít nového třídního a pár nových předmětů. Ale na kriminalistiku a střelby se těším:)

No nic, už musím balit, ráno si ještě jedu koupit kraťásky a fén.

Přeji všem, aby úspěšně zvládli start do nového školního roku, zvláště pak těm, co jdou do prváku na střední. Ale nebojte se, to všichni jenom straší, jak to nebudete zvládat. Je to v pohodě. Aspoň u mě to tak bylo, tak ať je to tak i u vás.

xoxo,

Vaše Kelly

PS: Už mi z těch všech seriálů, na které koukám, začíná hrabat:D

News 47

30. srpna 2009 v 15:10 | Kelly |  News
Ahojte:)

byla jsem příjemně potěšena, když jsem listovala programem a zjistila jsem, že v sobotu 5. 9. ve 22:25 na Primě bude film Prci, prci, prcičky 2, kde hrála Alyson Hannigan.

A další vynikající zpráva, televize Prima také konečně odvysílá premiérovou třetí řadu Sběratelů kostí (Bones), kde ve hlavní roli hraje David Boreanaz. Nová série poběží od středy 9. 9. od 22:25.

Už se moc na Bones těším, zvláště proto, že jsem tuto sérii ještě neviděla, kromě pár dílů ve slovenštině, takže čeština bude krásná náplast:)

Vaše Kelly

Happy Birthday to ...

28. srpna 2009 v 9:48 | Kelly |  News
Ahoojte:)

dneska se slaví narozeniny:) A čí?

J. August Richards - Gunn z Angela dnes slaví 36. narozeniny.

Další celebritou, která dnes má narozeniny, je moje oblíbená herečka, představitelka Samanthy Carter ze seriálu Stargate, Amanda Tapping. Amanda má dnes 44. let.

Přeju jim všechno nejlepší jak v osobním, tak v profesním životě.

Už dlouho jsem si nehrála s grafikou, tak jsem se to rozhodla trošku napravit. Vznikly tři wallpapery. Protože mají ty narozeniny, tak J. Richards a Amanda Tapping.

J. August Richards - nevím, jak jsem si to představovala, ale tohle se mi celkem líbí:)

Amanda Tapping - tak s tímhle wallem jsem celkem dost spokojená:)

Salvage - wall z epizody 4x12 Salvage z Angela. Mělo to vypadat jinak, ale nakonec z toho vylezlo tohle. No, myslím, že to není nejhorší.

No, a dneska slaví narozeniny i moje maličkost - dneska je mi sladkých sedmnáct let:)


Mood theme:


Jubilant


Vaše Kelly

News 46

24. srpna 2009 v 14:03 | Kelly |  News
Ahojte,

já mám takovou radost, že se s vámi o ni musím podělit.
Minulý týden jsem si na britském amazonu objednávala všem známý prstýnek Claddagh a dneska, když jsem se vrátila z nákupů, mi přišel domů:)

Takže mám převelikou radost z prstýnku + z věciček, co jsem si koupila na intr a tak, takže dneska totálně happy:D

OK, měla bych tyhle svý články mých keců umisťovat do nějaké zvláštní rubriky, ale víte jak:D

Užijte si poslední prázdninový týden,

xoxo
Vaše Kelly

News 45

15. srpna 2009 v 12:19 | Kelly |  News
Ahojte,

jen vám chci oznámit, že dneska frčím na chatu. Sice se vrátím už zítra, ale v pondělí má přijet Elle, tak nevím, kdy zase něco napíšu.

Mějte se krásně,

Vaše Kelly

News 44

11. srpna 2009 v 14:19 | Kelly |  News
Ahoj,

po dlouhé době jsem opět vyrobila blogu nový vzhled. Kdo by to byl řekl, že já někdy udělám design se Spikem. Svět je šejdrem:D Ale v Angelovi jsem si Spika celkem oblíbila a teď sjíždím 4. sérii Buffy, tak ho mám tak nějak ráda:D

Nebudu okolo toho kecat jak vždycky, ikonku news vidíte u článku a ikonky Link me jsou tady↓

100x35
100x50


Anketa s výsledky s minulým designem mi nešla vložit, furt se mi to sekalo, takže ji sem nedám. Pod článkem ale můžete hlasovat v nové:)

Vaše Kelly

Fan of...

10. srpna 2009 v 19:43 | Kelly |  Fan of
Fanlistingy, ve kterých jsem zapsaná:
I am fan of...
If you´re not here, please let me know and I´ll fix it. Thanks

Actors:


Actress:


TV Shows:


Characters:


Episodes:


Others:

Joss Whedon talks about Twilight

8. srpna 2009 v 10:52 | Kelly |  Extra
Ahojte,

na stránkách Intoxicated.cz jsem našla úžasné video z MTV, kde Joss Whedon hovoří o Twilight a také odpověděl na otázku Edward Cullen vs. Anel/us.

Moc se mi jeho odpověď líbí a naprosto s ní souhlasím:) Joss je prostě úžasný a myslím si, že kdyby tady nebyla Buffy a Angel, celý Twilight by měl míň fanoušků, protože si vemte, kolik TW fandů tvoří fanoušci Buffy a Angela. Sice by bylo zajímavé aplikovat mytologii Stephenie do buffyverse, bylo by to zajímavé - Buffy s Angelem by mohli jít na piknik:D, ale jak řekl Joss, lidé chtějí vidět tragédii."Vůbec nechápu to velké haló kolem celé té záležitosti s upíří romantikou. Přece tohle by se nikdy nemohlo stát. Kdo by na něco takového vůbec pomyslel. Zdá se to, jako naprostá blbost. Přesně tohle jsem si myslel. když jsem vytvořil postavu Angela," řekl Joss Whedon MTV News. "Myslel jsem si, že romantická zápletka mezi upírem a přemožitelkou...lidi se mi vysmějou. Nikdy tomu nedají zelenou. Očividně jsem se mýlil. Je na tom něco nadčasového. Viděl jsem "Twilight"... na tom příběhu je opravdu něco velmi primálního. Nejde se od něj odtrhnout. Prostě vás strhne.

Zásadní otázkou je: Kdo by vyhrál v bitce: Edward Cullen nebo Angel? " Myslím, že Robert Pattinson je opravdu cool. Ale Angel by mu nakopal zadek. Je to Angelus," řekl Whedon bez mrknutí. "Není žádný Edward Cullenus. Jenom se třpytí na slunci. Boreanaz by ho v mžiku položil na lopatky. Bez urážky, protože on je vážně sexy."

Překlad: Kubi

Jinak po víkendu se konečně blog dočká nového kabátku. Ne že by se mi design s bangel nelíbíl, ale přeci jen už je tu celkem dlouho:)

Vaše Kelly

News 43

6. srpna 2009 v 13:34 | Kelly |  News
Ahoj,

jak jsem tak brouzdala po netu, našla jsem na stánkách televize Prima Cool úžasné video k Angelovi, na to se prostě musíte podívat:D

Vaše Kelly